Witam. Zainteresowany jestem nabyciem nikona D40, jednak mam parę wątpliwości:

- podobno aparat nie ma auto focusa?
- czy muszę ostrość stroić sam?
- czy obiektyw kitowy ma silniczek AF?

pozdrawiam.