witam dziś po 24 dniach dostalem swojego D70s wyslalem Go z usterka podglądu glebi ostrości i wieszającego sielustra. Zadowolony otwieram paczkę z UPS-u a tam Aparat bez oslonki wyświetlacza (komus byl potrzebny) i z niedzialającym podgladem glebi ostrości. KUR........ co to ma być ? jestem zdenerwowany na "w" jak oni mogą??? wlaśnie skończyla mi sie gwarancja. REWELACJA zostalem z rozpieprzonym Body bez zaślepki i ponad trzeba straconymi tygodniami. Czy ktoś mi poda numer bezposrednio do prezesa, szefa, megamistrza, tego wspanialego serwisu - gdyz nie moge siędodzwonic pod ani jeden numer podany na stronie nikona. Chcę się poskarzyc, pokrzyczeć do sluchawki i zbluzgać ludzi odpowiedzialnych za takie incydenty.
Nie dostalem nawet informacji na pismie co zostalo naprawione, lub co nie zostalo i dlaczego...jedynie zapewnienia mailowe o naprawionym aparacie. !!!! FUCKKKKKKK
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami