Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: ciemno

  1. #11

    Domyślnie Odp: ciemno

    Świetne zdjęcie!!! Niesamowity klimat i piękne kolory (soczysta zieleń).
    Jacek, pozdrawiam!
    D700+To16-28/2.8+T28-75/2.8+N80-200/2.8DED+N50/1.8+SB800


  2. #12

    Post Odp: ciemno

    Spokojne, tajemnicze, bajkowe...... bardzo się podoba.
    NIKON - system

  3. #13

    Domyślnie Odp: ciemno

    super fotka
    fajnie zaakcentowana roslinnosc po lewej stronie


    pozdr.

  4. #14

    Domyślnie Odp: ciemno

    anchel - wracam do tej fotki i wracam *****

  5. #15

    Domyślnie Odp: ciemno

    Podoba mi sie klimat, kolorystyka i kadr. Bardzo ladne i klimatyczne.

  6. #16

    Domyślnie Odp: ciemno

    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    niewinnym kwiatkiem
    O ile mnie wzrok nie myli Kosaciec żółty (Iris pseudacorus). A klimat Tolkienowski. Zaraz z gęstwiny wyjdzie elf
    Bardzo fajne foto.
    D80, S18-200 OS, S30 1.4, N50 1.4, S EF-500 DG super

  7. #17

    Domyślnie Odp: ciemno

    przyłączam się do zachwytów
    i dorzucam dwa grosze
    zieleń wolałbym chłodną, butelkową
    i żółć też tą z gatunku zimnej, cytynowej

  8. #18

    Domyślnie Odp: ciemno

    Cytat Zamieszczone przez jchyra Zobacz posta
    przyłączam się do zachwytów
    i dorzucam dwa grosze
    zieleń wolałbym chłodną, butelkową
    i żółć też tą z gatunku zimnej, cytynowej
    O! Ja też bym się czegoś napił ;]

  9. #19

    Domyślnie Odp: ciemno

    Anchel, wszystko piknie, ale żółci nie uratowałeś i za to malutki minusik.

    Chyba, że poprawisz.

  10. #20

    Domyślnie Odp: ciemno

    Cytat Zamieszczone przez ADAM1 Zobacz posta
    Anchel, wszystko piknie, ale żółci nie uratowałeś i za to malutki minusik.

    Chyba, że poprawisz.
    Ale co znaczy nie uratowałem? Pytam poważnie bo akurat to zdjęcie jest mocno "robione w psie" i może rzeczywiście z czymś przesadziłem lub na coś nie zwróciłem uwagi.

    A co żółci ogólnie - to nie wiem dlaczego ale mój PS ma problemy z poprawnym wywołaniem żółtego z rawa. Często się zdarza, że kontrastowe i mocno naświetlone żółcie są obsrane jakimiś czerwonymi plamami. Takie żółte przepały czy co? Nie roztrząsałem problemu (bo i to nie problem - można miejscowo zgasić "pożar" na etapie wołania; z wrodzonego lenistwa też ;] ) ale ciekawi mnie przyczyna tego zachowania PSa. Ktoś spotkał się z tym zjawiskiem?

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •