Świetne zdjęcie!!! Niesamowity klimat i piękne kolory (soczysta zieleń).
Szukaj
Świetne zdjęcie!!! Niesamowity klimat i piękne kolory (soczysta zieleń).
Jacek, pozdrawiam!
D700+To16-28/2.8+T28-75/2.8+N80-200/2.8DED+N50/1.8+SB800
Spokojne, tajemnicze, bajkowe...... bardzo się podoba.![]()
NIKON - system
super fotka
fajnie zaakcentowana roslinnosc po lewej stronie
pozdr.
anchel - wracam do tej fotki i wracam *****
Podoba mi sie klimat, kolorystyka i kadr. Bardzo ladne i klimatyczne.
przyłączam się do zachwytów
i dorzucam dwa grosze
zieleń wolałbym chłodną, butelkową
i żółć też tą z gatunku zimnej, cytynowej
Anchel, wszystko piknie, ale żółci nie uratowałeś i za to malutki minusik.![]()
Chyba, że poprawisz.![]()
Ale co znaczy nie uratowałem? Pytam poważnie bo akurat to zdjęcie jest mocno "robione w psie" i może rzeczywiście z czymś przesadziłem lub na coś nie zwróciłem uwagi.
A co żółci ogólnie - to nie wiem dlaczego ale mój PS ma problemy z poprawnym wywołaniem żółtego z rawa. Często się zdarza, że kontrastowe i mocno naświetlone żółcie są obsrane jakimiś czerwonymi plamami. Takie żółte przepały czy co? Nie roztrząsałem problemu (bo i to nie problem - można miejscowo zgasić "pożar" na etapie wołania; z wrodzonego lenistwa też ;] ) ale ciekawi mnie przyczyna tego zachowania PSa. Ktoś spotkał się z tym zjawiskiem?
Skontaktuj się z nami