Budżetowy to mam obecnie![]()
wysokie parametry zestawu są związane z używanym tele, a na fotografii przyrody nie zarabiam![]()
Spróbuję jeszcze "pomacać" Velbona 730, jak przy nim stanę będę wiedział czy nie jest za niski.
Jak będę chciał zaszaleć kupię 468 HYDROSTATIC i ewentualnie ramię do podpórki tele.![]()
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami