Cytat Zamieszczone przez Imacman Zobacz posta
Może Mont myślał o zestawie budżetowym, a nie dla profesjonalistów. Może się mylę…
Budżetowy to mam obecnie
wysokie parametry zestawu są związane z używanym tele, a na fotografii przyrody nie zarabiam
Spróbuję jeszcze "pomacać" Velbona 730, jak przy nim stanę będę wiedział czy nie jest za niski.
Jak będę chciał zaszaleć kupię 468 HYDROSTATIC i ewentualnie ramię do podpórki tele.