witam jestem nowym uzytkownikiem strony szukam instrukcji obslugi po polsku do nikona d40
Szukaj
witam jestem nowym uzytkownikiem strony szukam instrukcji obslugi po polsku do nikona d40
Czesc - wejdz na strone Nikon Polska , poszukaj e -mail Wsparcia Technicznego i zamow u nich instrukcje . Zaplacisz 51 pln ( 40 pln +11 pln wysylka ).
d40 + umysł początkującego
http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=5405
Witamy na forum!
witam wszystkich mam problem szukam instrukcji obslugi do nikona d40 po polsku
Przecież powyżej dostałeś bardzo konkretne odpowiedzi![]()
Uuu - no jesli kolega krecik11 nadaje z Aten to moze byc wiekszy problem .
d40 + umysł początkującego
Poczta Polska lepiej działa na długie dystanse![]()
zeskanowalabym ci ale mam problem cos ze skanerem jak sie z nim uporam to zeskanuje ;P
Ostatnio edytowane przez aneczka18 ; 31-05-2008 o 23:46
Skontaktuj się z nami