Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Diablica

  1. #11

    Domyślnie Odp: Diablica

    Wszystko mi w tym zdjęciu pasuje
    Bardzo na tak.
    Pokaż mi swoje widmo, a powiem ci kim jesteś...
    D80|18-70|70-300VR|55/2.8micro

  2. #12
    Bonzo
    Gość

    Domyślnie Odp: Diablica

    bajer przechwytuje tą fotke

  3. #13

    Domyślnie Odp: Diablica

    Na granicy plastiku to to jest. Ale w niczym mi to nie przeszkadza.

    Podoba się. Ale masz coś lepszego z tej sesji....... Chyba że już to pokazywałeś

  4. #14

    Domyślnie Odp: Diablica

    Ojjj tak, marzy mi sie takie zdjecie. Pieknie!

  5. #15

    Domyślnie Odp: Diablica

    hehe, przy Twoim poprzednim zdjęciu z tą modelką chciałem już napisać "świetne, mam wrażenie jakby zaraz miała na mnie spojrzeć " a tu proszę, jednak miałem rację

    Intensywna obróbka, ale efekt mi się podoba, świetnie uchwycone spojrzenie i uśmiech... zapada w pamięć
    jeden nowy Nikon i kilka starych Minolt

  6. #16
    sailor
    Gość

    Domyślnie Odp: Diablica

    Cytat Zamieszczone przez rafael Zobacz posta
    świat fotografii jest wielki i starczy miejsca dla nas wszystkich
    owszem .. swiat grafiki jest jeszcze wiekszy
    wybacz ale u mnie modelka wyglada jakby ktos ja pobil - na co wskazuje sinorozowa skora pod oczami i na policzkach. pomijam nienaturalnie wykrecone bialka oczu. plastik moze byc piekny i elektryzujacy jesli sie go dobrze zrobi. tutaj niestety obrobka polegla

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •