Wszystko mi w tym zdjęciu pasuje![]()
Bardzo na tak.
Szukaj
Wszystko mi w tym zdjęciu pasuje![]()
Bardzo na tak.
Pokaż mi swoje widmo, a powiem ci kim jesteś...
D80|18-70|70-300VR|55/2.8micro
bajerprzechwytuje tą fotke
![]()
![]()
Na granicy plastiku to to jest. Ale w niczym mi to nie przeszkadza.
Podoba się. Ale masz coś lepszego z tej sesji....... Chyba że już to pokazywałeś
Ojjj tak, marzy mi sie takie zdjecie. Pieknie!
hehe, przy Twoim poprzednim zdjęciu z tą modelką chciałem już napisać "świetne, mam wrażenie jakby zaraz miała na mnie spojrzeć" a tu proszę, jednak miałem rację
Intensywna obróbka, ale efekt mi się podoba, świetnie uchwycone spojrzenie i uśmiech... zapada w pamięć
jeden nowy Nikon i kilka starych Minolt
owszem .. swiat grafiki jest jeszcze wiekszy![]()
wybacz ale u mnie modelka wyglada jakby ktos ja pobil - na co wskazuje sinorozowa skora pod oczami i na policzkach. pomijam nienaturalnie wykrecone bialka oczu. plastik moze byc piekny i elektryzujacy jesli sie go dobrze zrobi. tutaj niestety obrobka polegla
Skontaktuj się z nami