W!
jesli moderator uzna ze to nieodpowiednia dzial to prosze przeniesc, niestety nie wiedzialem gdzie napisac ten temat.
jako ze pod koniec roku mam 18 lat i troche odlozonych pieniazkow, licze ze w 90% uda mi sie dosc do sumy 15 - 16 tys. obecnie posiadam d50 kit i 70-300 oraz szkielka na m42. chcialbym rozwijac sie w sporcie. pytanie moje brzmi jaki wybralibyscie sprzet do takiej sumy? canon czy nikon? jestes wrecz zakochany w 1d mk3 ale korci mnie tez d300 z jego ergonomia. ceny obiektywow sa lepsze u canona dodatkowo jeszcze cash - back.
jaki wy byscie kupili sprzet w tej kwocie? biorac pod uwage ze sprzet bylby kupiony w USA. na poczatek mysle o 1d mk3 ( jesli wybiore canona ) + szkielka do 200mm. na dlurzsze lufy przyjdzie czas.a jesli nikon to d300 + no wlasnie co? 14-24, 24-70, 70-200 ?
pozdrawiam i prosze o powazne odpowiedzi.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami