Close

Strona 32 z 82 PierwszyPierwszy ... 22303132333442 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 311 do 320 z 815
  1. #311

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ekonet Zobacz posta
    We Wrocławiu.
    Witam,
    a możesz kontakcik, albo adresik wrzucić?
    Pozdrawiam )

  2. #312

    Domyślnie

    http://allegro.pl/rotin-zestaw-do-cz...313310422.html a co myślicie o tym? Używał ktoś?
    Trochę tego...trochę tamtego...

  3. #313

    Domyślnie

    Witajcie. Mam Nikona D40 i mam na nim parę paprochów i jeszcze przed zakupem obiektywu chciałabym wydmuchać to wszystko za pomocą gruszki kupionej w sklepie fotograficznym. Wiem mniej więcej jak to się robi, ale chciałabym się upewnić. A więc : W aparacie wybieram opcję : podnieś lustro, naciskam do połowy spust migawki, lustro się podnosi, obracam aparat tak jakbym chciała fotografować podłogę, biorę gruszkę i nie dotykając matrycy dmucham delikatnie. Następnie zakręcam dekielkiem i... Teraz własnie nie wiem czy znów spust do połowy i wyłączam czy na odwrót ? Pomóżcie, jutro chcę to zrobić
    Dopiero się uczę..
    Nikon D40 + Nikkor 18-55 VR

  4. #314

    Domyślnie

    jak wybierzesz podnoszenie lustra w menu aparatu to po naciśnięciu migawki do końca się ono uniesie. Nic nie musisz trzymać, jedynie po wyczyszczeniu i przed założenie szkła wyłącz aparat żeby lustro powróciło na swoje miejsce.

    pozdr
    D300s l MB-D10 l N35 1.8 l N18-105 l N 70-300VR l S 70-200 l Di622 MKII l Di866 MKII PRO l SB-700



  5. #315

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez samson09 Zobacz posta
    http://allegro.pl/rotin-zestaw-do-cz...313310422.html a co myślicie o tym? Używał ktoś?
    A dlaczego w tym zestawie, na liście aparatów do czyszczenia, brakuje D700 ?
    Czy wielkość matrycy tu gra rolę ?

    Pzdr.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  6. #316

    Domyślnie

    Na aukcji podane są przykładowe modele aparatów, dlatego pisze m.in. Proponuje również przeczytać ten artykuł: http://www.damiannowak.pl/blog/?p=1540
    Trochę tego...trochę tamtego...

  7. #317

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arecki51 Zobacz posta
    jak wybierzesz podnoszenie lustra w menu aparatu to po naciśnięciu migawki do końca się ono uniesie. Nic nie musisz trzymać, jedynie po wyczyszczeniu i przed założenie szkła wyłącz aparat żeby lustro powróciło na swoje miejsce.

    pozdr
    Nie trzeba już naciskać spustu migawki, tylko po wyczyszczeniu po prostu wyłączyć i wróci na miejsce ?
    Dopiero się uczę..
    Nikon D40 + Nikkor 18-55 VR

  8. #318
    Oszczędny w słowach Awatar Wozlow
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    Rzeszów/Krosno
    Posty
    146

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez charlotte69 Zobacz posta
    Nie trzeba już naciskać spustu migawki, tylko po wyczyszczeniu po prostu wyłączyć i wróci na miejsce ?
    Tak. Wyłączysz - lustro opadnie.

  9. #319
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    małopolska
    Posty
    87

    Domyślnie

    Próbowałem pozbyć się paprochów i gruszką i pędzelkiem ..... i sporo nerwów to kosztuje, a efekt znikomy. To znaczy paproch z prawej zniknął ..... aby pojawić się z lewej w towarzystwie niewidocznych wcześniej kilku podobnych.

  10. #320

    Domyślnie

    Wiem ze troche zly dzial ale nie oplaca sie zakladac kolejengo tematu. JEzeli mam obiektyw nikona na gwarancji to moge wlasnie go na gwarancje oddac aby mi o wyczyscili za free?

Strona 32 z 82 PierwszyPierwszy ... 22303132333442 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •