Close

Strona 30 z 82 PierwszyPierwszy ... 2028293031324080 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 291 do 300 z 815
  1. #291

    Domyślnie

    no nie wiem o co chodzi ale na puszce napis jak byk "sprężone powietrze" więc jak nie powietrze jest w środku to co, komisja sejmowa się nowa szykuje w celu wykrycia członków mafii powietrznej?

    Wypsikałem pół puszki na lustro i nie ma najmniejszego śladu. Oddychać też się tym spokojnie da, nie rozumiem więc w czym problem.
    D300s | N17-55 | S10-20/4-5,6 | SG3-IR | Marumi CPL Super DHG | Velbon cx-888 | Tamrac Pro 12 | Tamrac System 3

  2. #292

    Domyślnie

    a masz napisane, że łatwopalne ?
    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

  3. #293

    Domyślnie

    no w sumie tak, tzn nie napisane ale takie ładne ikonki są na tym ustrojstwie.
    D300s | N17-55 | S10-20/4-5,6 | SG3-IR | Marumi CPL Super DHG | Velbon cx-888 | Tamrac Pro 12 | Tamrac System 3

  4. #294
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2010
    Miasto
    Wielkopolska
    Posty
    28

    Domyślnie

    czyli najbezpieczniejsza jest lewatywa. To znaczy gumowa gruszka do robienia dzieciom lewatywy

  5. #295

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kiks Zobacz posta
    czyli najbezpieczniejsza jest lewatywa. To znaczy gumowa gruszka do robienia dzieciom lewatywy
    tak, ale gruszka ma być czysta ;>

    oczywiście nie wszystkie fafluchy wydmuchasz.
    niektóre france jak się przyssają do matrycy, to tylko na mokro :/
    są zestawy do czyszczenia na mokro na necie do kupienia.
    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

  6. #296
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    14 993

    Domyślnie

    Izopropanol + wacik + pech (nieuwaga?) = ryska na matrycy (filtrze AA). Przed godziną wykonałem sobie taki dodatek.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  7. #297

    Domyślnie

    Wiem, że to wątek o czyszczeniu matrycy, ale czy czyści się też matówkę, coś mi tam siadło i mnie wkurza wiem, że to nie ma wpływu na zdjęcia ale mnie wkurza dzięki

  8. #298

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rsz Zobacz posta
    Izopropanol + wacik + pech (nieuwaga?) = ryska na matrycy (filtrze AA). Przed godziną wykonałem sobie taki dodatek.
    jaki wacik ?
    taki do uszu ? ;O
    matko jedyna ....
    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

  9. #299

    Domyślnie

    Myślałem, że na tym forum każdy już zna moje dawne boje z wacikami do uszu i jak to się potem skończyło, ale widocznie nie...
    Nie używajcie tego syfu, bo to zostawia jeszcze gorsze babole niż te, co chcieliście wyczyścić.
    Ja od tamtej pory używam tylko gruszki, a jeśli coś już naprawdę się przyczepi i nie chce puścić to próbuję jeszcze lenspenem, a potem tylko serwis.
    Te 30-50 zł raz na pół roku czy raz na rok to naprawdę nie fortuna, a wiem, że nie spiep..... sobie matrycy.

  10. #300

    Domyślnie

    są takie szmatki/bibułki bezpyłkowe - można to kupić od razu na szpatułkach jako sprzęty do czyszczenia matryc, ale też można dostać gdzieś po fotograficznych do czyszczenia soczewek.

    a waciki do uszu, to tam jest niby wata ... ale czasem plastik wystaje, albo klej twardy zaschnięty ...

    Rafał
    a co do matrycy upewnij się czy to rysa ...
    wyczyść taką szpatułką z bibułką bezpyłkową na mokro i zobacz.
    też tak miałem kiedyś, że myślałem, żem rysę zrobił ... a to po prostu rozsmarowałem jakiegoś faflucha po matrycy.
    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

Strona 30 z 82 PierwszyPierwszy ... 2028293031324080 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •