Witam,
niezaleznie od tego czy w sloneczny dzien czy jak wczoraj zachmurzone niebo -pierwsze plany rodzinka,ludzie tylne plany karuzele,drzewa no i to cholerne niebo mniej lub bardziej przepalone. Robilem na 17-55mm, ISO 200, Auto WB, pomiar matrycowy, priorytet przyslony /6-7) bo mialo byc ostro. Czy w takich sytuacjach trzeba zalozyc lampe? Co robilem nie tak?
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...e63282a7a.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...d5ae2d0bd.html
Czy w NX Capture lub Lightroomie da sie te przepaly na NEFach naparawic? Po korekcie EV na minus mam pierwsze plany za ciemne. Prosze o podpowiedz jak sobie z tym poradzic.
Dziekuje
pozdr
Tomek
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami