Mnie też się podoba![]()
Szukaj
Mnie też się podoba![]()
Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog
Bardzo mi się podoba,
Jednak wolałbym widzieć więcej pól niż średnio ciekawego nieba (choć kolorek nieba fajny)
pozdro
Dzięki za uwagi - pozwolę sobie dodać drugie - takie może trochę bardziej "minimalistyczne"..
2)
też ładnie
Pięknie tam masz w okolicy. U mnie niestety jest dość płasko
![]()
wspaniały, przestrzenny kadr, przyjemna kolorystyka = dobra fotografia.
Dla mnie świetne.Piękne kolorki na jedynce.
Dwójka też niczego sobie ,ale dostrzegam leki akcencik,jak zresztą na wielu Twoich zdjęciach,różowego czy też magenty,bardziej chłodno..ale to może mój "wyświetlacz".
Pzdr
Andrzej
4* za nr.1
Pozdrawiam
Andrzej.
3)
1, 3, 2- tak to widzę...
T_P_
analogi, szkiełka, filterki, statyw, a na nim ostatnio, od czasu do czasu, stawiam także lusterko cyfrowe...
Skontaktuj się z nami