Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Na polach

  1. #11

    Domyślnie Odp: Na polach

    Mnie też się podoba

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  2. #12

    Domyślnie Odp: Na polach

    Bardzo mi się podoba,
    Jednak wolałbym widzieć więcej pól niż średnio ciekawego nieba (choć kolorek nieba fajny)

    pozdro
    D 80 + szklarnia, Canon 5D + szkła

    zapraszam na stronę grupy fotograficznej: JastalFotoGrupa

  3. #13

    Domyślnie Odp: Na polach

    Dzięki za uwagi - pozwolę sobie dodać drugie - takie może trochę bardziej "minimalistyczne"..

    2)


  4. #14

    Domyślnie Odp: Na polach

    też ładnie
    Pięknie tam masz w okolicy . U mnie niestety jest dość płasko
    D 80 + szklarnia, Canon 5D + szkła

    zapraszam na stronę grupy fotograficznej: JastalFotoGrupa

  5. #15

    Domyślnie Odp: Na polach

    Ładne ujęcia.

  6. #16

    Domyślnie Odp: Na polach

    Cytat Zamieszczone przez jm Zobacz posta
    Fajna "szachownica"
    Niezła, tylko skoczek miałby niezły rozrzut

    Zdjęcie ekstra
    Pozdrawiam
    NIKON

  7. #17

    Domyślnie Odp: Na polach

    wspaniały, przestrzenny kadr, przyjemna kolorystyka = dobra fotografia.

  8. #18

    Domyślnie Odp: Na polach

    Dla mnie świetne.Piękne kolorki na jedynce.
    Dwójka też niczego sobie ,ale dostrzegam leki akcencik,jak zresztą na wielu Twoich zdjęciach,różowego czy też magenty,bardziej chłodno..ale to może mój "wyświetlacz".

    Pzdr
    Andrzej

    4* za nr.1
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  9. #19

    Domyślnie Odp: Na polach


  10. #20

    Domyślnie Odp: Na polach

    1, 3, 2- tak to widzę...

    T_P_
    analogi, szkiełka, filterki, statyw, a na nim ostatnio, od czasu do czasu, stawiam także lusterko cyfrowe...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •