gdzie jest ukryty pokrowiec od deszczu...
za .... nie potrafię znależć![]()
Szukaj
gdzie jest ukryty pokrowiec od deszczu...
za .... nie potrafię znależć![]()
Szukaj, szukaj, bo może za chwilę z jakiegoś radia zadzwonią i wygrasz dwie stówki.![]()
Jacek
![]()
![]()
![]()
u mnie nie ma..
już zgłupiałem, a patrzyłem chyba wszędzie?![]()
![]()
![]()
[ Dodano: Wto 25 Kwi, 2006 ]
![]()
![]()
no... gdzie? pliz
[ Dodano: Wto 25 Kwi, 2006 ]
znalazłem :P![]()
Brawo. Wygrał Pan uścisk dłoni prezesa i Nikora AF-S 70-200 VR - do potrzymania.![]()
Jacek
hehe![]()
Pozdrawiam Marcin
"Zdjęcie można zrobić wszystkim, tylko po co się męczyć skoro jest Nikon"
"Oby piękno miało moc wzbudzania dobra..."
poszukaj z przodu torby gdzie masz zatrzask ten dolny, tam jest listewka serio malo widzialna i pod nia jest suwaczek a za nim pokrowiec![]()
Mam Nikona, Nikonke i małe Nikoniątka! Ślubna galeria:
http://www.your-image.pl,http://www.bugdi.digart.pl,http://plfoto.com/53640/autor.html ;
hehe tak na serio rzeczywiście jest dość mocno schowany i przy tej wielkości torby można mieć drobny kłopot sam go miałem z moją AW 3 ale udało się i po około 1h szukania znalazłem. Może to głupie ale prawdziwe![]()
D7200 | D50 | S 17-50 | N 18-70 DX | N 50 | S 70-200 |SB 600 |
W moim reporterze 500 jest też na dole. Gdyby sprzedawca nie pokazał mi tego w sklepie, pewnie znalazłbym po rokuPodobno często ludzie składają u niego reklamacje za brak pokrowca
![]()
![]()
![]()
Już przestańcie się nabijać- przecież znalazłem, chociaż miałem dość szukania...
ale po ironicznym tonie JK domyśliłem się, że jednak gdzieś jest schowany i w końcu znalazłem.![]()
Pewnie dlatego producent dołączył ogromną kartkę z dwustronnymZamieszczone przez M_Kuron
nadrukiem: "includes all weather AW cover"![]()
pozdrawiam
Skontaktuj się z nami