Cytat Zamieszczone przez fistaszek20 Zobacz posta
pioterm - Twoja wypowiedź jest co najmniej dziwna . Zdjęcie było robione w trybie M z ustawieniem ostrości na konkretny obiekt, także dobrze wiedziałam na co ostrość ma być ustawiona. A Ty piszesz tak jakbyś był przekonany że robię zdjęcie na A i nie mam zielonego pojęcia na co aparat ustawia ostrość .
Po obejrzeniu twoich fotek mozna miec naprawde mieszane odczucia, jesli serwis twierdzi, ze sprzet jest OK.
Potestuj z kolega, albo zaloz inne szklo i bedzie wszystko jasne.
Uzywanie trubu M do pstrykania takich fotek swiadczy o... niczym. Osobiscie uzylbym A, bo nie ma sensu kombinowac, a efekt i tak powinien wyjsc wlasciwy.