Witam...
Dziś byłem w Chorzowskim praku i co zobaczyłem... Kolesia z srebrnym D50... O ile na zdjęciach jakoś on jeszcze wygląda to na żywo..... Tak jakoś śmiesznie, jak jakiś kompakt![]()
Nadmieniam iż wspomniany chłopak był z osobą towarzyszącą przeciwnej płci... Być może stąd kolor srebrny, a nie czarny...![]()
Pozdrawiam...
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami