Cichy, Ty powinieneś teksty do kabaretów pisać.![]()
A, i jeszcze jedno. Teraz wreszcie wiem dlaczego masz białą czapeczkę - żeby Ci się nie stopiła.![]()
Szukaj
Cichy, Ty powinieneś teksty do kabaretów pisać.![]()
A, i jeszcze jedno. Teraz wreszcie wiem dlaczego masz białą czapeczkę - żeby Ci się nie stopiła.![]()
Jacek
a mi sie podobaja bialo-czarne Lki canona.serio.a srebrnego body w zyciu bym nie kupil. jka juz ktos tu napisal walory esettyczne i poczucie dobrego zakupu wspaniala wplywaja na psychike
D70|18-70|70-300|50|ZENIT TTL|HELIOS 55/2|
Oneil, każdy kolor jest dobry pod warunkiem, że będzie czary. Srebrny nieodmiennie kojarzy mi się z Canonem, pewnie dlatego, iż moje znajome głównie mają canony.
Nie wiem jak bardzo spiszysz się z zakupem, ale dwa dni temu kolega chciał kupić D50 (Imfoto) brak, w innych miejscach brak, podobno NIKON PL ściąga z za oceanu, ale mają być dopiero po 10 maja.
NIKON Z6II | FTZ | N 50/1.4 G |N 14-30/4 S | N 24-70/4 S | SB-900 | SanDisk CFexpress 128 GB | Velbon ULTRA VOXi L + Triopo B-1
To prawda, jakbym miał patrzyć za każdym razem jak otworzę torbę na srebrnego nikona to bym chyba dostał palpitacji serca![]()
Panowie przesadzacie, srebny nie jest moze najladniejszy, ale zapewniam zdjecia da sie nim robic, a powiem nawet wiecej jakosc jest taka sama jak z czarnej puszki![]()
Ja dorzucę coś od siebie -z praktycznego pkt. widzenia.
Brat używa eos'a 300 srebrnego. Aparat ma jakieś 3 latka, noszony
w futerale itd. Ogólnie zadbany.
NIestety ta srebrnea farba ściera się na krawędziach i aparat mimo że szanowany
wygląda kiepsko.
Co prawda to canoni może nikony się nie ścierają ale ja wybierając
swojego właśnie to miałem na uwadze, choć srebrne były 100zł taniej.
Czarny kolor to barwiony w sobie plastik
a srebrny to farba która z czasem zlezie, zarysuje się itp.
biszkoptwielki, ale jakbyś kupował auto to wolałbyś np. niebieskie czy różowe? Ja bym do końca życia (albo do momentu sprzedania) żałował, że kupiłem auto w kolorze, który mi się nie podoba. Tak samo jest z innym sprzętem![]()
"Moje pytanie do Was - czy przejmować się kolorem aparatu czy nie ?"
Absolutnie nie ma sensu sie przejmowac tym, ze:
- Wszelka dzika zwierzyna bedzie uciekala godzine wczesniej przy podchodzeniu,
- Zlodzieje cie wczesniej namierza, niz ty jakikolwiek obiekt przez tele,
- Aparat jest ladny, srebrny dopoki go nie zaczniesz uzywac,
- Swietnie sie komponuje ze szklami, ktore najczesciej sa czarne,
(o srebrnym EOSie z biala "L" nawet nie wspomne)
- Bedziesz wygladal, jak uciekinier z odpustu,
- Na ulicy potencjalne obiekty beda cie pokazywac palcami
i.t.d.
Osobiscie na takie drobiazgi nie zwracam w ogole uwagi i dlatego
mam czarny aparat na czarnym pasku (niestety z napisem) i stawiam
na (czesciowo wprawdzie, ale jednak) czarnym statywie.
Malo mnie obchodzi, czy to jest pro, czy wypada, czy modne i.t.d...
Tak mi odpowiada, jest praktycznie i zycze kazdemu takich kolorow,
jakie beda dla niego najlepsze
Jedna uwaga do Cichego:
Fajnie ci wyszedl dowcip z rysunkiem i pomysl autentycznie mnie rozbawil,
bo mam czasem podobne poczucie humoru, ale wykonanie mi sie nie podoba.
Zamiast tego przemadrzalego fraglesa w gajerku, mogles dac kogos na luzie,
bo on zadowolony z zycia, to raczej nie jest, a Mark "ilestam" jest po prostu
okropnie brzydki, chociaz niewatpliwie to swietny aparat. Mnie sie
kojarzy z eksponatem dzialu sztuki sanitarnej w muzeum techniki.
Cos pomiedzy akweduktem, a zeliwna spluczka
Pozdrawiam
Wszystkich![]()
![]()
seek & destroy
Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...
bigus, ja bym nie kupil auta w kolorze rozowym, ani niebieskim. Bede trzymal sie ze sprawa koloru nie jest najwazniejsza.
No właśnie o to chodzi... a ja bym nie kupił nikona w kolorze srebrnym![]()
Oczywiście sprawa koloru nie jest najważniejsza... a każdy powinien kupować taki jaki mu się podoba i nie oglądać się na opinie innych, koniec i kropka!
Skontaktuj się z nami