Close

Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 61

Wątek: Kolor D50

  1. #51

    Domyślnie

    Cichy, Ty powinieneś teksty do kabaretów pisać.
    A, i jeszcze jedno. Teraz wreszcie wiem dlaczego masz białą czapeczkę - żeby Ci się nie stopiła.
    Jacek

  2. #52

    Domyślnie

    a mi sie podobaja bialo-czarne Lki canona.serio.a srebrnego body w zyciu bym nie kupil. jka juz ktos tu napisal walory esettyczne i poczucie dobrego zakupu wspaniala wplywaja na psychike
    D70|18-70|70-300|50|ZENIT TTL|HELIOS 55/2|

  3. #53

    Domyślnie

    Oneil, każdy kolor jest dobry pod warunkiem, że będzie czary. Srebrny nieodmiennie kojarzy mi się z Canonem, pewnie dlatego, iż moje znajome głównie mają canony.
    Nie wiem jak bardzo spiszysz się z zakupem, ale dwa dni temu kolega chciał kupić D50 (Imfoto) brak, w innych miejscach brak, podobno NIKON PL ściąga z za oceanu, ale mają być dopiero po 10 maja.
    NIKON Z6II | FTZ | N 50/1.4 G |N 14-30/4 S | N 24-70/4 S | SB-900 | SanDisk CFexpress 128 GB | Velbon ULTRA VOXi L + Triopo B-1

  4. #54

    Domyślnie

    To prawda, jakbym miał patrzyć za każdym razem jak otworzę torbę na srebrnego nikona to bym chyba dostał palpitacji serca


  5. #55

    Domyślnie

    Panowie przesadzacie, srebny nie jest moze najladniejszy, ale zapewniam zdjecia da sie nim robic, a powiem nawet wiecej jakosc jest taka sama jak z czarnej puszki

  6. #56

    Domyślnie

    Ja dorzucę coś od siebie -z praktycznego pkt. widzenia.
    Brat używa eos'a 300 srebrnego. Aparat ma jakieś 3 latka, noszony
    w futerale itd. Ogólnie zadbany.
    NIestety ta srebrnea farba ściera się na krawędziach i aparat mimo że szanowany
    wygląda kiepsko.
    Co prawda to canon i może nikony się nie ścierają ale ja wybierając
    swojego właśnie to miałem na uwadze, choć srebrne były 100zł taniej.
    Czarny kolor to barwiony w sobie plastik
    a srebrny to farba która z czasem zlezie, zarysuje się itp.

  7. #57

    Domyślnie

    biszkoptwielki, ale jakbyś kupował auto to wolałbyś np. niebieskie czy różowe? Ja bym do końca życia (albo do momentu sprzedania) żałował, że kupiłem auto w kolorze, który mi się nie podoba. Tak samo jest z innym sprzętem


  8. #58

    Domyślnie

    "Moje pytanie do Was - czy przejmować się kolorem aparatu czy nie ?"

    Absolutnie nie ma sensu sie przejmowac tym, ze:
    - Wszelka dzika zwierzyna bedzie uciekala godzine wczesniej przy podchodzeniu,
    - Zlodzieje cie wczesniej namierza, niz ty jakikolwiek obiekt przez tele,
    - Aparat jest ladny, srebrny dopoki go nie zaczniesz uzywac,
    - Swietnie sie komponuje ze szklami, ktore najczesciej sa czarne,
    (o srebrnym EOSie z biala "L" nawet nie wspomne)
    - Bedziesz wygladal, jak uciekinier z odpustu,
    - Na ulicy potencjalne obiekty beda cie pokazywac palcami
    i.t.d.

    Osobiscie na takie drobiazgi nie zwracam w ogole uwagi i dlatego
    mam czarny aparat na czarnym pasku (niestety z napisem) i stawiam
    na (czesciowo wprawdzie, ale jednak) czarnym statywie.
    Malo mnie obchodzi, czy to jest pro, czy wypada, czy modne i.t.d...

    Tak mi odpowiada, jest praktycznie i zycze kazdemu takich kolorow,
    jakie beda dla niego najlepsze


    Jedna uwaga do Cichego:
    Fajnie ci wyszedl dowcip z rysunkiem i pomysl autentycznie mnie rozbawil,
    bo mam czasem podobne poczucie humoru, ale wykonanie mi sie nie podoba.
    Zamiast tego przemadrzalego fraglesa w gajerku, mogles dac kogos na luzie,
    bo on zadowolony z zycia, to raczej nie jest, a Mark "ilestam" jest po prostu
    okropnie brzydki, chociaz niewatpliwie to swietny aparat. Mnie sie
    kojarzy z eksponatem dzialu sztuki sanitarnej w muzeum techniki.
    Cos pomiedzy akweduktem, a zeliwna spluczka

    Pozdrawiam
    Wszystkich
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  9. #59

    Domyślnie

    bigus, ja bym nie kupil auta w kolorze rozowym, ani niebieskim . Bede trzymal sie ze sprawa koloru nie jest najwazniejsza.

  10. #60

    Domyślnie

    No właśnie o to chodzi... a ja bym nie kupił nikona w kolorze srebrnym
    Oczywiście sprawa koloru nie jest najważniejsza... a każdy powinien kupować taki jaki mu się podoba i nie oglądać się na opinie innych, koniec i kropka!


Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •