Close

Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 61

Wątek: Kolor D50

  1. #41

    Domyślnie

    JK, masz racje. DObrze wiem ze czarne sie lepiej sprzedają, ale pamietam jak na początku d50 czarny i srebrny mialy taka samą cene Klienci kształtują rynek
    Nikon D70 / D200 / Nikkor 50mm / Peleng 8mm / Sb600 / MF /

  2. #42

    Domyślnie

    Czarny fajniejszy ale jeżeli się komuś podoba srebrny to dlaczego miałby nie zaoszczędzić 200zl? Jakby mi się podobał to bym wziął srebrny :P ale mi się nie podoba i mam czarny


  3. #43
    Gaduła Awatar cypherdid
    Dołączył
    04 2006
    Miasto
    bydgoszcz/gdańsk/warszawa
    Posty
    1 140

    Domyślnie

    a mnie się wcale d50 nie podoba..może być nawet złoty czy platynowo-pomarańczowy ...nie kupujcie d50 tylko d70s minimum...są czarne i będą
    instagram.com/darkroomnightlife

  4. #44

    Domyślnie

    D70s mają kilka rzeczy więcej niż D50 ale nie każdemu się opłaca dorzucać pare stówek do D70s. Mi na przykład spokojnie wystarcza D50 i na nim się sporo uczę... jak już osiągnę jakiś konkretny poziom (i będę miał już jakieś lepsze szkiełka) to pomyślę nad zmianą puszki, ale wtedy nie na D70s ale coś lepszego


  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cypherdid
    a mnie się wcale d50 nie podoba..może być nawet złoty czy platynowo-pomarańczowy ...nie kupujcie d50 tylko d70s minimum...są czarne i będą
    D50 ci sie nie podoba a d70 juz tak? To dyskusja o wygladzie zewnetrznym aparatu, wiec co masz na mysli? Brak drugiego kólka nastawczego psuje kompozycje? LOL

    jka bys mial d200 to mowilbys ze to minimum i ze d70s sie nie podoba?
    Puszki i słoiki...


  6. #46

    Domyślnie

    Panowie, nie ma się co spierać o to, który ładniejszy - D50, 70, czy 200, bo wszystkie one są jednakowo badziewne i czy srebrne czy złote to jest bez znaczenia, bo liczy się forma. A ładny to jest D2X


  7. #47

    Domyślnie Re: Kolor D50

    Cytat Zamieszczone przez Oneil
    Moje pytanie do Was - czy przejmować się kolorem aparatu czy nie ?
    LOL tygodnia
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  8. #48

    Domyślnie Re: Kolor D50

    Cytat Zamieszczone przez Cichy
    Cytat Zamieszczone przez Oneil
    Moje pytanie do Was - czy przejmować się kolorem aparatu czy nie ?
    LOL tygodnia
    he he, no tak, wiadomo - najważniejszy jest kolor obiektywu

  9. #49

    Domyślnie

    żeby się na słońcu eleczka nie roztopiła
    hehe
    "czuję jak rodzi się moc"

  10. #50

    Domyślnie

    Prędzej się czarne stopi od białego

    A propos rysunku

    O obiektywach wiem prawie wszystko

Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •