Close

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 61

Wątek: Kolor D50

  1. #21

    Domyślnie

    pebees, masz fają żonkę, a to czy Tobie dołożyła podczas wybierania kandydata na męża sam powinieneś wiedzieć najlepiej.
    Jacek

  2. #22
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    JK, no, mówi, że lepiej dołożyć, a potem dodaje 'ale teraz nie mamy z czego'

  3. #23

    Domyślnie

    Można jescze dołożyć komuś, zamiast do czegoś. Zdecydowanie tańsze rozwiązanie. Ale czasem Jej tego nie podpowiadaj.
    Jacek

  4. #24
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    JK, no, i potem darmo ma się wikt i opierunek,a to że spacer tylko godzinkę dziennie to nic.. zza kratek też można pofocić

  5. #25
    Oszczędny w słowach Awatar cubix
    Dołączył
    10 2005
    Miasto
    K o ń s k i e
    Posty
    96

    Domyślnie

    wszyscy tutaj pitolicie ale jakby tak wam jutro aparacik zmienił kolor na srebrny to byście bluzgali nieźle. I większość jakby MIAŁA wybór wybrałaby czarny. Taka prawda. Srebrny to kolor który powinien być zarezerwowany dla kompaktów i tyle :P
    [']@] Nikon D600 //

    ..:: Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum! ::..

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cubix
    wszyscy tutaj pitolicie ale jakby tak wam jutro aparacik zmienił kolor na srebrny to byście bluzgali nieźle.
    Dokladnie o tym samym pomyslalem
    Puszki i słoiki...


  7. #27
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    cubix, nie wszyscy, ja optuję za czarnym i tyle Ale jak bym za free dostał srebrnego to bym się nie obraził i nim fotografował

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pebees
    cubix,Ale jak bym za free dostał srebrnego to bym się nie obraził i nim fotografował
    jakby srebrne były za free to można brać w ... ciemno albo nawet w czarno

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cubix
    wszyscy tutaj pitolicie ale jakby tak wam jutro aparacik zmienił kolor na srebrny to byście bluzgali nieźle. I większość jakby MIAŁA wybór wybrałaby czarny. Taka prawda. Srebrny to kolor który powinien być zarezerwowany dla kompaktów i tyle :P
    Taaa, dla kompaktów powiadasz?

  10. #30
    Gaduła Awatar cypherdid
    Dołączył
    04 2006
    Miasto
    bydgoszcz/gdańsk/warszawa
    Posty
    1 140

    Domyślnie

    kurde ludzie...co wam po czarnym...jesli jest okazja kupić srebrny o 200PLN taniej to ja bym brał..za reszte kasy jakiś statyw albo plecak fomei...i spoko...canonów jest dużo srebrnych i nikt nie płacze, pentaxy łączone z kitowymi czarnymi szkłami->też nikt nie płacze...nie róbcie problemu tam gdzie go nie ma...wybór prosty..brać póki srebrne są..później się okaże że srebrnych zbraknie i zostaną w przezroczystych obudowach
    instagram.com/darkroomnightlife

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •