Wiecie że zabrakło już Nikonów D50 w zestawie z dwoma obiektywami w kolorze czarnym .
otóż MM wymyśliła promocję w cenie ok. 2800 brutto ale tylko kolory srebrne i do tego zanim się już na 100 % zdecydowałem to je wykupili. Zadzwoniłem do Nikona w Warszawie - pani odp. że nie wie czy będą wogóle jeszcze czarne D50 w tych zestawach.
Moje pytanie do Was - czy przejmować się kolorem aparatu czy nie ? Czy ma jakieś znaczenie iż lustrzanka Nikon powina byc czarna ( jeżeli chodzi o posiadanie D50 ) czy wogóle się tym nie przejmować.
P.S. Promocja w MM ma być utrzymana ale dostawa D50 w kolorze srebrnym dopiero po dłuugim weekendzie majowym , na czarne nei ma co liczyć nawet na spec. zamówienie.
Pzdr
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami