ja po przesiadce z d50 do teraz nie moge utrzymac spokojnie aparatu na 300 mm przy dlugich czasach a po chwili koncentracji sie dało. d200 to poprostu wieksza i cieższa puszka
a co do pomiaru d40 to jpgi z d60 z włączonym d-lightning , mnie oszołomiły naprawdeswietny amatorski aparat.
d200 to cieżki jest i tyle ; )
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami