Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 55

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Odp: D200 --> Problem

    Pryz takich samych czułościach, przysłonach, warunkach oświetleniowych i uzyskiwaniu podobnie doświetlonych zdjęć (czyli np. ich histogramy podobne) powinieneś uzyskiwać podobne czasy naświetlania.

    Proponuję abyś pokazał ze 2 dobre zdjęcia z D40 i zrobione w podobnych warunkach dwa złe z D200.

  2. #2

    Domyślnie Odp: D200 --> Problem

    dobra jutro Jak będzie jasno to zrobię i wrzucę te foty z D200 i mniej więcej wytłumaczę o co chodzi już na podstawie zdjęcia ...

  3. #3

    Domyślnie Odp: D200 --> Problem

    Przecież od pojawienia się D300 wszystkie D200 przestały robic zdjęcia. Nawet dzieci to wiedzą

  4. #4

    Domyślnie Odp: D200 --> Problem

    ja po przesiadce z d50 do teraz nie moge utrzymac spokojnie aparatu na 300 mm przy dlugich czasach a po chwili koncentracji sie dało. d200 to poprostu wieksza i cieższa puszka

    a co do pomiaru d40 to jpgi z d60 z włączonym d-lightning , mnie oszołomiły naprawde swietny amatorski aparat.
    d200 to cieżki jest i tyle ; )

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •