Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: ha nareszcie

  1. #1

    Domyślnie ha nareszcie

    Właśnie kupiłem sobie rzutnik 6x6 i w końcu będę mógł swoje slajdy w normalnej wielkości (nie przez lupkę) pooglądać
    Teraz pozostało mi cierpliwie czekać na przesyłeczkę i w międzyczasie poramkować trochę fotek.
    sorry musiałem się pochwalić

  2. #2

    Domyślnie Odp: ha nareszcie

    Znalazłbyś coś 6x8 albo 6x7 a nie "ogólnodostępne" 6x6

    A tak bardziej serio - gratuluję
    And I am not frightened of dying. Any time will do, I don't mind.

  3. #3

    Domyślnie Odp: ha nareszcie

    Cytat Zamieszczone przez axer Zobacz posta
    Znalazłbyś coś 6x8 albo 6x7 a nie "ogólnodostępne" 6x6


    A tak bardziej serio - gratuluję
    6x7 proszę bardzo http://www.goetschmann.de

    dzięki, jak go dostanę w swoje łapki to nie omieszkam podzielić się wrażeniami

  4. #4

    Domyślnie Odp: ha nareszcie

    Cytat Zamieszczone przez szelas Zobacz posta
    6x7 proszę bardzo http://www.goetschmann.de

    dzięki, jak go dostanę w swoje łapki to nie omieszkam podzielić się wrażeniami
    A ceny widziałeś? 1500 tojro za rzutnik z obiektywem...

    Swoją drogą, jaki 6x6 dopadłeś?
    And I am not frightened of dying. Any time will do, I don't mind.

  5. #5

    Domyślnie Odp: ha nareszcie

    Cytat Zamieszczone przez axer Zobacz posta

    Swoją drogą, jaki 6x6 dopadłeś?
    rollei P66A

  6. #6

    Domyślnie Odp: ha nareszcie

    szelas, współczuję z powodu dzisiejszego zdarzenia... lepiej dać te 5 zeta i zaparkować na parkingu pod stodołą, ja tak robię...
    btw, Twój post widziałem na pl.rec.foto nie wiedząc, że zamieściłeś też identyczny w cafe nikon
    Ostatnio edytowane przez bowie ; 25-05-2008 o 21:34
    kwadrat i prostokąt, głównie kwadrat

  7. #7

    Domyślnie Odp: ha nareszcie

    Cytat Zamieszczone przez bowie Zobacz posta
    szelas, współczuję z powodu dzisiejszego zdarzenia... lepiej dać te 5 zeta i zaparkować na parkingu pod stodołą, ja tak robię...
    btw, Twój post widziałem na pl.rec.foto nie wiedząc, że zamieściłeś też identyczny w cafe nikon
    Prawdę mówiąc to nawet nie wiedziałem że tam jest płatny parking, zawsze wszystkie miejsca pod stodołą są oblegane więc się tam nawet dzisiaj nie pchałem, zaparkowałem na Wiśniowej na pierwszym wolnym miejscu i byłem zadowolony, że w ogóle znalazłem wolne miejsce (okrutny losie).
    Dobra koniec tych wyżaleń, sprzętu raczej nie odzyskam, a okres wypadów za miasto już tuż tuż. Kupiłem średnioformatowy rzutnik to teraz czas na jakąś porządną mamiykę. No i muszę jakieś szkło do fuji s3 pro dokupić. Szkoda tylko, że kasę odłożoną na wakacje wpompuję teraz w sprzęt.

  8. #8

    Domyślnie Odp: ha nareszcie

    No i wreszcie dotarł

    Zaramkowałem 38 slajdów i ....... brzdęęęęęęk, to moja szczena rozbijająca się o podłogę.
    Rewelacja, to zupełnie inna bajka niż 35mm. Detaliczność jest powalająca.
    Co najciekawsze, zaramkowałem slajdy w ramki 6x6 hama bezszybkowe, a mimo to slajdy są ostre na całej powierzchni kadru. W 35mm zawsze miałem ostry środek albo krawędzie, a tu wszystko jest tip-top.

    Wszystkim niezdecydowanym polecam średni format i rzutniczek do tego. Jest drożej, ale za to miodność wynagradza poniesione koszty.

  9. #9
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie Odp: ha nareszcie

    fajnie masz...ja w poniedziałek odbieram rzutnik do slajdow 35mm...i zaraz zabieram sie za ramkowanie...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •