Witam,
mam problem ze swoim D70s.
Kiedy naciskam na spust, lustro idzie do gory, ale nie otwiera sie migawka. i tak pozostaje, i pisze err. kiedy nacisne 2 raz na spust, to migawka opada.
zdjęć w ogole nie robi,
czy ktos mial podobny objaw ? co robic ? odrazu wysylac do nikona ? i ile taka naprawda moze zajac czasu.
prosze o pomoc.
pozdrawiam.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami