ustrzelone w poniedziałek w dolinie Jaworzynki w drodze do Kuźnic.. Zastała nas ogromna mgła i stworzyła moim zdaniem ciekawy klimat..
zapraszam do komentowania
Szukaj
ustrzelone w poniedziałek w dolinie Jaworzynki w drodze do Kuźnic.. Zastała nas ogromna mgła i stworzyła moim zdaniem ciekawy klimat..
zapraszam do komentowania
D70s/F801/AF-S 18-70/50 1.8 MF/Mamiya Rb67 i narazie tyle wystarczy
Skontaktuj się z nami