Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Dziwny "problem" z d300

    Dziwną rzecz dzisiaj odkryłem. Jak mam podpięta lampę (testowałem na sb-600 i sb-800) to wiesza mi się przeglądanie zdjęć! Nie ma reguły. Sprawdzam sobie jak wyszły fotki a tutaj nagle nie mogę powiększyć, pomniejszyć, przeskoczyć do następnego. NIC! Naciśnięcie spustu pozwala robić fotki dalej. (na szczęście!)

  2. #2

    Domyślnie Odp: Dziwny "problme" z d300

    Niezauważyłem u siebie nic takiego.

  3. #3

    Domyślnie Odp: Dziwny "problme" z d300

    Miałem coś podobnego i to nie raz. Zobacz tez i tu http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=51433&page=7
    D70s + D300 + D700 + D750 + S 14-24/2,8 + S35/1,4 + N50/1,8 + N24-70/2,8 + N70-200/2,8 VRII + SB-800 + SB-900 + Zenit 122 + SLIK PX RO 500D

  4. #4

    Domyślnie Odp: Dziwny "problme" z d300

    u mnie nie stwierdzam z sb800 takiego problemu, proponuje zapytać w serwisie, bo to na pewno nic typowego.


  5. #5
    Rozmowny
    Dołączył
    03 2007
    Miasto
    Poznań // Gorzów Wlkp.
    Posty
    344

    Domyślnie Odp: Dziwny "problem" z d300

    u mnie też jeszcze się to nie zdarzyło [D300 + SB-800 i szkła ze stopki].
    frrruuu.!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •