Dziwną rzecz dzisiaj odkryłem. Jak mam podpięta lampę (testowałem na sb-600 i sb-800) to wiesza mi się przeglądanie zdjęć! Nie ma reguły. Sprawdzam sobie jak wyszły fotki a tutaj nagle nie mogę powiększyć, pomniejszyć, przeskoczyć do następnego. NIC! Naciśnięcie spustu pozwala robić fotki dalej. (na szczęście!)
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami