Wlasnie dzwonil do mnie kolega, ze upuscil d70s i aparat stracil integralnosc obudowy :]
Otoz upadek trafil na okular wizjera i ten... w dziwny sposob wbil sie na chwile do srodka lamiac lekko plastik wokol wizjera. Rezultatem jest podobno dziura w ksztalcie niedomknietego prostokata naokolo wizjera.
Tak czy inaczej jak zobacze ta awarie - zrobie zdjecia i pokaze. Sam do konca nie potrafie sobie wyobrazic tego uszkodzenia...
Tak czy inaczej - zakladam, ze serwis cos takiego naprawi...Jednak jak szybko?
Jak myslicie jak jest z dostepnoscia tylnej plastikowej obudowy w serwisie? Chce mu to w poniedzialek wyslac do wawy jednak zastanawiam sie czy zdaza do piatku.