Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #8

    Domyślnie Odp: D70s - problem;/

    Było, z resztą miałem ten sam problem:
    http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=31084

    ...ale widzę, że problem nie został w tamtym wątku wyjaśniony.
    W każdym razie drogą dedukcji doszedłem, że (w moim przypadku) była to wina spustu.
    W związku z tym wziąłem gruchę, podmuchałem kilka minut w szczelinki znajdujące się naokoło spustu i usterką minęła - po prostu jakiś paproch musiał się dostać i powodował, że switch nie łączył.
    Ostatnio edytowane przez tomtytus ; 21-05-2008 o 18:35

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •