Było, z resztą miałem ten sam problem:
http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=31084
...ale widzę, że problem nie został w tamtym wątku wyjaśniony.
W każdym razie drogą dedukcji doszedłem, że (w moim przypadku) była to wina spustu.
W związku z tym wziąłem gruchę, podmuchałem kilka minut w szczelinki znajdujące się naokoło spustu i usterką minęła - po prostu jakiś paproch musiał się dostać i powodował, że switch nie łączył.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami