Cytat Zamieszczone przez PiotrB.
To moze Velbon RUP 4, ma jakies 190 cm.
Niestety, ale jest chyba niższy. Znalazłem ten model w kilku sklepach internetowych i choć za każdym razem podawana jest inna wysokość maksymalna , to zawsze w granicy do 170cm. Chyba kupię ten, co podawałem link wyżej i się przekonam. By chyba temat monopodów nie jest zbyt popularny na tym forum Albo ten dział :inne akcesoria" jest mniej "topowy"