Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    grek
    Gość

    Domyślnie braketing w d40x

    myślicie że jest szansa na jakiś upgarde oprogramowania do d40x aby umożliwiał braketing ?
    z drugiej strony dzwine że tego nie ma bo to przecie prosta funkcja a czasem sie przydaje.

  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2007
    Miasto
    Wodzisław Śląski
    Posty
    194

    Domyślnie Odp: braketing w d40x

    Aparat wycofano z produkcji więc nie liczyłbym na to. Poza tym jak nie wprowadzono od razu to wątpię by nagle ktoś sobie przypomniał o tym, ze zapomniano o tym.

  3. #3

    Domyślnie Odp: braketing w d40x

    Takich funkcji nie daje się specjalnie do tanich aparatów żeby sprzedawać te droższe.

  4. #4

    Domyślnie Odp: braketing w d40x

    Cytat Zamieszczone przez grek Zobacz posta
    myślicie że jest szansa na jakiś upgarde oprogramowania do d40x aby umożliwiał braketing ?
    z drugiej strony dzwine że tego nie ma bo to przecie prosta funkcja a czasem sie przydaje.
    Szansy nie ma żadnej - ale rób zdjęcia w formacie NEF - bez problemu z pliku RAW wyciągniesz +/- 1 EV a i z WB sobie poradzisz bez utraty jakości zdjęcia.
    D300s, N 17-55/2.8, N 70-210/4-5.6, SB-800

  5. #5

    Domyślnie Odp: braketing w d40x

    Oczywiście zakładając, że Koledze nie chodzi np. o bracketing ISO.

    Hmm, a czy dla Nikonów nie ma czasem jakichś nieoficjalnych ROMów? Bo w PDA jest to dość popularne - grupa pasjonatów bierze pod lupę oprogramowanie, wprowadza ulepszenia i wypycha bezpłatnie do pobrania. W PDA często nie traci się nawet gwarancji.
    D90|S17-50|N35 1.8|N50 1.8|S70-200|SB600|tanie studyjne klamoty
    10zł miesięcznie na jakąś fundację na rzecz dzieci - świata nie zbawisz, a kogoś uszczęśliwisz.

  6. #6

    Domyślnie Odp: braketing w d40x

    Cytat Zamieszczone przez FlashGordon Zobacz posta
    Hmm, a czy dla Nikonów nie ma czasem jakichś nieoficjalnych ROMów? Bo w PDA jest to dość popularne - grupa pasjonatów bierze pod lupę oprogramowanie, wprowadza ulepszenia i wypycha bezpłatnie do pobrania. W PDA często nie traci się nawet gwarancji.
    Tak, tylko taka grópa zapaleńców pracę z PDA ma tyle łatwiejszą, że jak coś skopią w firmware to zdecydowaną więkrzość PDA można podnieść po nieudanym flashu i próbować ponownie modyfikować.
    Teraz spróbuj podnieść aparat jak go uwalisz modyfikowanym firmware ...bez szans domowym sposobem, nie wiem czy by Ci nawet nasz "kochany" PL serwis Nikona to zrobił bez wysyłania tego dalej.
    Pozatym wśród pasionatów fotografii brakuje ludzi którzy takie modyfikacje potrafili by zrobić
    Cytat Zamieszczone przez Piotr_ Zobacz posta
    Takich funkcji nie daje się specjalnie do tanich aparatów żeby sprzedawać te droższe.
    To niestety tylko polityka Nikona, Jak komuś mniej zależy na szkle względem wyższej funkcjonalności to polecam nie Nikona ale Panasonica DMC-FZ50, chyba najbardziej zaawansowany kompakt na rynku w przystępnej cenie.
    Ostatnio edytowane przez tese112 ; 19-05-2008 o 11:33
    Pozdrawiam ...tese112
    Praktica MTL 5B > Zenit 12XP > Canon S2IS > Panasonic DMC-FZ30 > Nikon D80 >
    NIKON D300 | MB-D10 | Nikkor 18-200 VR/3.5-5.6G | 50mm/1.8D | SB-600 | SanDisk eXtreme IV | itd...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •