Witam!
Po co wdmuchiwac wszystkie babole jeszcze glebiej aparatu skoro mozna je w prosty sposob od razu usunac! Polecam domowy sposob:
-odkurzacz
-gumowy wezyk
-tasma klejaca
Tak to wyglada:
1
2
Wszystkie pylki ze srodka mojego D70 wyssalem bez problemu!
Radze tylko uwijac sie z procesem czyszczenia aby nie spalic odkurzacza. Po 10 min moj nagle sie wylaczyl ale gdy ostygl znow moglem go odpalic
pozdrawiam
Szukaj






Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami