Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: D70 - problem

  1. #1

    Domyślnie D70 - problem

    Witam,

    Po tygodniowym lezakowaniu na polce, wkladam do aparatu
    karte. Pstrykam on. Zero reakcji. Wyswietlacz na gorze pokazuje
    tylko liczbe zdjec jakie mozna jeszcze zrobic. Jakby w ogole sie
    nie wlaczal.. Zielona dioda przy karcie mruga kilkakrotnie rownomiernie
    i przestaje. Chwila ciszy. I dopiero w tym momencie wyswietlacz aparatu sie wlacza.
    Przy probie pstrykniecia zdjcia wylacza sie i zostaje ponownie z liczba zdjec.
    Wiecej zrobic sie nie da juz nic.

    Aparat ma dwa latka.

    Czy ktos z forumowiczow mial cos podobnego lub wie co to moze byc?

    Co zrobic dalej?

    K
    Serdecznie pozdrawiam!
    Krzysiek P

  2. #2
    pebees
    Gość

    Domyślnie Re: D70 - problem

    Cytat Zamieszczone przez mpriest
    (..)
    Zielona dioda przy karcie mruga kilkakrotnie rownomiernie
    (..)
    Co zrobic dalej?
    Przeczytać http://forum.nikon.org.pl/viewtopic.php?t=14539

  3. #3

    Domyślnie

    Po formacie karty nawet sie wlaczyl, ale juz nie chcial sie wylaczyc, zachowuje sie jak Windows ktory co chwile sie przywiesza.

    Czy ktos moze mi powiedziec co sie mu stalo?
    Serdecznie pozdrawiam!
    Krzysiek P

  4. #4
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Czy w linku, który Ci podałem, nie napisano, co się stało?

  5. #5

    Domyślnie

    Wszystko jasne. Dzieki.
    Serdecznie pozdrawiam!
    Krzysiek P

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •