Witam szarpnąłem się na odbitke 30x45cm (RAW z D70 zapisany jako tiff nie kadrowany, dobrze naświetlony).

zdjecie odebralem w pospiechu jak to zwykle bywa a w domu zonk na zdjeciu juz z 30cm widać pionowe pasy, ponizej zdjecie zdjecia, paski są nieco bielasze tak jak by zle wydrukowane. Czy to normalne czy reklamować?