Witam szarpnąłem się na odbitke 30x45cm (RAW z D70 zapisany jako tiff nie kadrowany, dobrze naświetlony).
zdjecie odebralem w pospiechu jak to zwykle bywaa w domu zonk na zdjeciu juz z 30cm widać pionowe pasy, ponizej zdjecie zdjecia, paski są nieco bielasze tak jak by zle wydrukowane. Czy to normalne czy reklamować?
![]()
Szukaj






Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami