Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie pierścienie pośrednie

    Czy z tym modelem działa w pełni elektronika oraz śrubokret z cyfrą?


    Dziękuję za odpowiedzi
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  2. #2

    Domyślnie

    Widać siedem styków, czyli z AF-S działać nie będzie. Śrubokręt jest, czyli za szkłami bez AF-S działać powinno. Mam podobne, ale w wersji DG.
    Jacek

  3. #3

    Domyślnie

    JK, ale w wersji DG też jest 7 styków?
    I w body jest przecież 7 styków?

    Ale pomiar światła będzie działał?

    [ Dodano: Sro 19 Kwi, 2006 ]
    A też masz z śrubokrętem?

    [ Dodano: Sro 19 Kwi, 2006 ]
    Gdzieś wyczytałem, że one nie różnia się elektronicznie i mechanicznie.
    W nowej wersji projektanci zmienili delikatnie wygląd zewnętrzny i dodali napis DG
    Niestety nie pamiętam skąd ta informacja
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  4. #4

    Domyślnie

    meliszipak, w D200 jest 8 styków, w D70 tylko 7, D50 nie mam, czyli może wszystko będzie OK. Śrubokręt też jest i tak naprawdę to tylko on mi się czasem przydaje (głównie robota manualna). Pomiar światła też będzie. Gdzieś czytałem, że wersja DG ma lepsze pokrycie (lakier) w środku z uwagi na odbicia światła, ale czy to nie jest tylko chwyt reklamowy.
    Jacek

  5. #5

    Domyślnie

    Dzięki JK tego chciałem się dowiedzieć...

    pozdrawiam
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •