Witam serdecznie, proszę o odpowiedż jak dla laika jaki jestemZakupiłem N80 - nówka + 50 1,8 + battery pack. Zamierzam rozszerzyć obiektyw do F80 o zooma. Czytałem wypowiedzi Szanownych Państwa o obiektywach z USM i bez tego. Jaki to ma wpływ na współpracę z F80 biorąc pod uwagę szybkość ostrzenia??? Jeżeli pytanie jest nieprecyzyjne proszę o wyrozumiałość.. .
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami