Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie dzwięk silnika w F80

    Po tym jak ostatnio robiłem małe porównanie D80 i mojego F80 zauważyłem jedną rzecz. Otóż mój F80 bardziej hałasuje nastawiając ostrość zdecydowanie bardziej od D80 znajomego. Porównanie przeprowadzone na tym samym Nikkorze.
    Mam pytanie: Czy powinienem sie niepokoić o stan silnika? Aparat kupiłem jako używany w tym roku w styczniu. Aparat jest w prawie idealnym stanie i działa bez zarzutu ale wolałbym wiedzieć czy mam sie spodziewać awarii. Co Wy na to?
    http://saturnus1981.digart.pl
    Z ET; D340 + F180; SB-828; 1 x S, 6 x N...

  2. #2

    Domyślnie Odp: dzwięk silnika w F80

    rób zdjęcia a nie szukaj problemów.
    Za niedługo zauważysz że lewa noga przy chodzeniu robi większy krok w przód niż prawa i co wtedy?

  3. #3

    Domyślnie Odp: dzwięk silnika w F80

    Cytat Zamieszczone przez jacek.gold Zobacz posta
    rób zdjęcia a nie szukaj problemów.
    Za niedługo zauważysz że lewa noga przy chodzeniu robi większy krok w przód niż prawa i co wtedy?
    własnie, co wtedy, bo się niepokoję?

    Taka już specyfika F80, nie panikuj.

  4. #4

    Domyślnie Odp: dzwięk silnika w F80

    Za to migawka jedna z cichszych .
    Jak porównałem ze świeżo zakupionym F75 to stwierdziłem że w F80 wogóle nie ma migawki

  5. #5

    Domyślnie Odp: dzwięk silnika w F80

    ok dzięki Panowie jestem spokojny i mogę iść w plener A co do kultury pracy migawki to potwierdzam dla mnie to miód na uszy
    http://saturnus1981.digart.pl
    Z ET; D340 + F180; SB-828; 1 x S, 6 x N...

  6. #6

    Domyślnie Odp: dzwięk silnika w F80

    Cytat Zamieszczone przez saturnus1981 Zobacz posta
    ok dzięki Panowie jestem spokojny i mogę iść w plener A co do kultury pracy migawki to potwierdzam dla mnie to miód na uszy
    Podobno dla amatora nie do zajechania. Choć pewnie są specjaliści

  7. #7

    Domyślnie Odp: dzwięk silnika w F80

    F80 ma najcichsza migawke w swojej klasie, choc i czesc sprzetu pro konkurencji ma czego pozazdroscic (np. klapy od smietnika w Canonach).
    Niestety Nikona zaprzepascil ten dzwiek lustrach cyfrowych i wala jak z armaty, np. D200.

  8. #8

    Domyślnie Odp: dzwięk silnika w F80

    dzwiek silnika dość głośny jak pierwszy raz wziałem w ręke to sie troche zdziwilem, ale jest fajnie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •