HEj !
Pytanko, czy ktos stosowal te plyty do archiwizacji zdjec? Pytam bo sa one polecane jako najlepsze wlasnie do dlugiej archiwizacji.
Problem w tym ze jednak kosztuje 17 PLN.... Sporo jak na DVD i przed zakupam chcialem dostac jakies prywatne oceny jakosci itp.
WIem ze jeszcze nikt pewnie ich nie mial tyle czasu zeby ocenic od strony technicznej ale czy nie ma prblemu z odtworzeniem, zapisam itp.
Wiecie takie wlasne uwagi od tych ktorzy uzywaja ich do archiwizacji.
Pzdr.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami