Close

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 61

Wątek: Ssaki sebaok'a

  1. #11

    Domyślnie Odp: Ssaki sebaok'a

    czekam na więcej...
    a no i chętnie poznałbym twoje sposoby na takie bliskie podchodzenie do zwierzaków... no chyba ze stosujesz tylko 300+TC1,4
    jak wybierasz miejscówki itp...
    DwaCzarneEosy|SzkiełkoOkoSwiecidełko

  2. #12

    Domyślnie Odp: Ssaki sebaok'a

    7. ja latam. tair


    8. Świńska panorama nikkor


    9. nikkor


    Dzikie stwory to dość trudny temat, trzeba mieć naprawdę mnóstwo czasu, znać teren, zwierzynę, no i 400mm to minimum a najlepiej z 500, chociaż ja jakiś czas działałem z 300 i jakoś mi to wychodziło. Najlepiej "polować" wczesnym rankiem o wschodzie słońca albo wieczorem o zachodzie, w tych porach zwierzyna jest bardziej aktywna.
    Jutro coś więcej naskrobie, muszę się trochę wyspać bo pobudka o 3,45

  3. #13

    Domyślnie Odp: Ssaki sebaok'a

    10. Czasu na zdjecia coraz mniej: dom > praca > dom (na d300 zbieram) więc efektów rewelacyjnych brak


    11. Ten sam co wyżej, dzień wcześniej był chętny do pozowania


    12. Koza w stanie błogosławionym Nie długo będzie prowadzać koźlaka

  4. #14

    Domyślnie Odp: Ssaki sebaok'a

    Nic nie komentujecie:P ogląda to ktoś w ogóle?

  5. #15

    Domyślnie Odp: Ssaki sebaok'a

    Wracaj na fotoprzyroda.pl, ja też wróciłem
    Foty świetne

  6. #16

    Domyślnie Odp: Ssaki sebaok'a

    Dobre zdjęcia, ale 12. koza jakaś zbyt zielona, BW do poprawy.
    Z dzikami super spotkanie miałeś.
    Aparat Nikon Obiektyw Nikon Lampa Nikon

  7. #17

    Domyślnie Odp: Ssaki sebaok'a

    lupus771 Ja tam jestem cały czas

  8. #18

    Domyślnie Odp: Ssaki sebaok'a

    Cytat Zamieszczone przez sebaok Zobacz posta
    Nic nie komentujecie:P ogląda to ktoś w ogóle?
    Oglądamy, oglądamy, nawet podziwiamy, albowiem zdjęcia szaraków są więcej aniżeli bardzo dobre...

    T_P_
    analogi, szkiełka, filterki, statyw, a na nim ostatnio, od czasu do czasu, stawiam także lusterko cyfrowe...

  9. #19

    Domyślnie Odp: Ssaki sebaok'a

    13. Niestety znowu miałem mało światła:/


    14. Tu też modelka wyszła równo o 21. Ledwo udało się ją upolować z czasem 1/30.


    15. Ich troje


    16. Wziął mnie z zaskoczenia, ledwo zdążyłem obrócić aparat o 90 stopni. Słońce niestety było już ostre.

  10. #20

    Domyślnie Odp: Ssaki sebaok'a

    Ostatnia seria zajefajna!!
    Jelenie świetnie na góreczce stanęły, pięknie.

    To chyba łania z 2 cielakami z tamtego roku

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •