czekam na więcej...
a no i chętnie poznałbym twoje sposoby na takie bliskie podchodzenie do zwierzaków... no chyba ze stosujesz tylko 300+TC1,4
jak wybierasz miejscówki itp...
Szukaj
czekam na więcej...
a no i chętnie poznałbym twoje sposoby na takie bliskie podchodzenie do zwierzaków... no chyba ze stosujesz tylko 300+TC1,4
jak wybierasz miejscówki itp...
DwaCzarneEosy|SzkiełkoOkoSwiecidełko
7. ja latam. tair
8. Świńska panorama nikkor
9. nikkor
Dzikie stwory to dość trudny temat, trzeba mieć naprawdę mnóstwo czasu, znać teren, zwierzynę, no i 400mm to minimum a najlepiej z 500, chociaż ja jakiś czas działałem z 300 i jakoś mi to wychodziło. Najlepiej "polować" wczesnym rankiem o wschodzie słońca albo wieczorem o zachodzie, w tych porach zwierzyna jest bardziej aktywna.
Jutro coś więcej naskrobie, muszę się trochę wyspać bo pobudka o 3,45
Fotografia przyrodnicza https://www.facebook.com/sebastianokolotowicz
Fotografia przyrodnicza https://www.facebook.com/sebastianokolotowicz
Nic nie komentujecie:P ogląda to ktoś w ogóle?
Fotografia przyrodnicza https://www.facebook.com/sebastianokolotowicz
Wracaj na fotoprzyroda.pl, ja też wróciłem
Foty świetne
Dobre zdjęcia, ale 12. koza jakaś zbyt zielona, BW do poprawy.
Z dzikami super spotkanie miałeś.
Aparat Nikon Obiektyw Nikon Lampa Nikon
lupus771 Ja tam jestem cały czas![]()
Fotografia przyrodnicza https://www.facebook.com/sebastianokolotowicz
Fotografia przyrodnicza https://www.facebook.com/sebastianokolotowicz
Ostatnia seria zajefajna!!
Jelenie świetnie na góreczce stanęły, pięknie.
To chyba łania z 2 cielakami z tamtego roku
Skontaktuj się z nami