Oj koledzy mieszacie mi w glowieMusze ze swoja druga polowka uzgodnic budzet na rok 2008
napewno wiecie o czym mowie;/
Szukaj
D80 + 50/1.8
D200
Oj koledzy mieszacie mi w glowieMusze ze swoja druga polowka uzgodnic budzet na rok 2008
napewno wiecie o czym mowie;/
D80+50/1,8+AF-S DX VR 18-200 f/3.5-5.6G+Tokina 28-70 2,8+SB600+4GB SDHC KINGSTON+HOYA HMC UV(0)+MacBook 13,3", 2,1 C2D, 120 GB, 4 GB RAM, WD MyBook 750 GB
http://www.digart.pl/centrum/digarty.html
D80 i D200 nie różnią się w kwestii jakości obrazowania (choć niektórzy mówią, że D200 daje gorsze jpg i nieco więcej szumi, ja tego nie zauważyłem). Ergonomia D200 o wiele lepsza, guma i metal zamiast plastiku. Dokup koniecznie grip i poczujesz prawdziwy aparat w ręku.
D700, MB-D10, D80, MB-D80, N16-35/4G VR, N 24-70/2.8G, N18-200VR, N 70-200 2.8VR, N AF85 1.4D, T90 2.8, N50 1.8D, N24-85ED, SB-800, SB-600, SB-28DX, ringflash Delta, MF 055 XPROB
no to masz duży problem.
Ze szkieł które masz w stopce zjadliwe z D200 będzie chyba tylko 18-200VR. Jeśli będzie cie stać później na uzupełnienie szklarni do D200 to kupuj D200. Jeśli nie to kupuj D80 i inwestuj w dobre szkła.
EDIT: Aha - jeszcze jedno. Po co ci 18-55? Zostaw tylko 18-200, reszta szkieł które posiadasz - nie obraź się - to totalna lipa. Zostaw 18-200 i zainwestuj resztę sieczki w lampę(sb-400 to raczej słaba lampa, najlepiej kupić od razu 800), girpa, i wedle potrzeb w lepsze szkła. Tudzież możesz zakupić jakiś prezent dla drugiej połowy aby nie było jej smutno i nie mówiła że ją zaniedbujesz![]()
Ostatnio edytowane przez ezin ; 02-05-2008 o 13:45
frrruuu.!
Skontaktuj się z nami