Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: d80 BF

  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar stach_s
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Tarnowskie Góry
    Posty
    20

    Domyślnie d80 BF

    Witam!
    To moj pierwszy post na tym forum po zmianie systemu.
    Jak mozna domyslic sie po tytule, nabylem puche z BFem gratis ;(
    Prosze Was wiec o uwagi na temat serwisu. Jak sobie radza z takimi przypadkami, czy moge wyslac aparat i spac spokojnie??
    Niepokoi mnie troche fakt, ze wczoraj probowalem przez pol dnia i nie dalem rady sie dodzwonic.
    Co Wy na to??
    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez stach_s ; 01-05-2008 o 12:56
    _______________________
    [Sprzedam] F80

  2. #2
    puchbeary
    Gość

    Domyślnie Odp: d80 BF

    Cytat Zamieszczone przez stach_s Zobacz posta
    Witam!
    To moj pierwszy post na tym forum po zmianie systemu.
    Jak mozna domyslic sie po tytule, nabylem puche z BFem gratis ;(
    Prosze Was wiec o uwagi na temat serwisu. Jak sobie radza z takimi przypadkami, czy moge wyslac aparat i spac spokojnie??
    co do tego nie jestem w stanie Ci pomóc - Chwalić - tfu...tfu...tfu.... - nie musiałem jeszcze korzystać.

    Cytat Zamieszczone przez stach_s Zobacz posta
    Niepokoi mnie troche fakt, ze wczoraj probowalem przez pol dnia i nie dalem rady sie dodzwonic.
    Co Wy na to??
    Ano, nie jesteśmy zdziwieni
    A na poważnie - tak jest i musisz próbować dalej. Czasem udaje się za pierwszym razem a czasem cały dzień nic. Taka uroda i nic nie poradzisz.

  3. #3

    Domyślnie Odp: d80 BF

    pozostaje Ci tylko nawalac telefonami do nich, albo udac sie osobiscie. Ale widze, ze masz kawalek do stolycy Jak bys mial szczescie to w 3 dni Ci wyreguluja.
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  4. #4
    autograf
    Gość

    Domyślnie Odp: d80 BF

    A jakie szklo masz podpiete?
    Moglbys wrzucic jakies przykladowe fotki?

    dziekuje

  5. #5

    Domyślnie Odp: d80 BF

    podpinam się pod prośbę "autograf'a" - wrzuć jakieś fotki z ewidentnie widocznym BF-em

    ja już 4 puchę mam (od jakiś 2 tygodni) - tą jak nie będę w pełni zadowolony to już chyba tylko do serwisu
    podeślę bo ileż można ...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •