Witam!
To moj pierwszy post na tym forum po zmianie systemu.
Jak mozna domyslic sie po tytule, nabylem puche z BFem gratis ;(
Prosze Was wiec o uwagi na temat serwisu. Jak sobie radza z takimi przypadkami, czy moge wyslac aparat i spac spokojnie??
Niepokoi mnie troche fakt, ze wczoraj probowalem przez pol dnia i nie dalem rady sie dodzwonic.
Co Wy na to??
pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami