Zainstalowałem najnowszy soft do D200, niestety to nic nie dało, w moim aparacie nie ma histogramów. Wydawało mi się, że mam okrojone oprogramowanie, jednak wgrałem wersję 2.0 softu i nadal bez zmian, może po prostu ta opcja jest wyłączona?
Szukaj
Zainstalowałem najnowszy soft do D200, niestety to nic nie dało, w moim aparacie nie ma histogramów. Wydawało mi się, że mam okrojone oprogramowanie, jednak wgrałem wersję 2.0 softu i nadal bez zmian, może po prostu ta opcja jest wyłączona?
menu odtwarzania (pierwsze u góry), pozycja Display Mode. Zrób ptaszki gdzie chcesz i zaakceptuj done OK.
Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.
Playback menu - Display Mode - str. 141
D700, D610 IRIX 15mm, sigma 24/1,4 art, NIKKOR AI 35mm T28-75/2,8, 50/1.8G, 85/1.8D, TAmron 70-300 IS SB900
ja mam jeszcze jedno.
gdzie sie wylacza dzwiek potwierdzenia ustawienia ostrosci?
d200 mam od dzisiaj i za chiny nie moglem tego znalezc
a zamiast czytac instrukcje poszedlem robic zdjecia :P
Ustawienia D1 - Beep na OF
Ustawienia użytkownika - D1, str. 158
D700, D610 IRIX 15mm, sigma 24/1,4 art, NIKKOR AI 35mm T28-75/2,8, 50/1.8G, 85/1.8D, TAmron 70-300 IS SB900
Drugi, drugi, ciągle drugi...![]()
D700, D610 IRIX 15mm, sigma 24/1,4 art, NIKKOR AI 35mm T28-75/2,8, 50/1.8G, 85/1.8D, TAmron 70-300 IS SB900
Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.
Jesli juz jestesmy w temacie histogramu to mialbym takie pytanko, kiedy ustawimy histogram na Higlight ( mrugajace przeswietlenia) to mozemy wtedy przechodzic do kazdego koloru R G B, rozumiem ze caly obraz RGB pokazuje nam przeswietlenie a poco wyszczegolnione jest to na poszczegolne kolory?
Skontaktuj się z nami