Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Kasia

  1. #11

    Domyślnie Odp: Kasia

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Teraz super - szkoda tylko, że brakło w kadrze odrobinę tej zgaszonej zieleni w tle - bardzo ładnie siedzi z beżem skóry i grafitem włosów
    Qrva. Odkąd Światło rozpętał temat tego komentowania poprawnego politycznie przestałem rozumieć to forum. Idę po następnego browara...

  2. #12

    Domyślnie Odp: Kasia

    Cytat Zamieszczone przez dizaster Zobacz posta
    2 i 3 wyglada jakby ja bolalo to zdjecie...
    A co jest złego w bólu? Zawsze na zdjęciach ma być tylko radocha przedstawiona?
    pozdrawiam

  3. #13

    Domyślnie Odp: Kasia

    Cytat Zamieszczone przez anchel Zobacz posta
    Qrva. Odkąd Światło rozpętał temat tego komentowania poprawnego politycznie przestałem rozumieć to forum. Idę po następnego browara...
    Opinia kolegi Światło mało mnie interesuje, jeśli nie podoba mu się jakiś komentarz, to albo niech zgłosi to moderatorom, albo niech sam zasadzi komentatorowi kopa w d...ę.

    Komentuję tak jak zawsze, bardzo lubię prace Jacka, choć oczywiście nie zawsze odpowiada mi ich konwencja.

  4. #14
    Zbanowany
    Dołączył
    06 2007
    Miasto
    Lublin | Chodel
    Posty
    1 195

    Domyślnie Odp: Kasia

    Cytat Zamieszczone przez Sculptoris Zobacz posta
    A co jest złego w bólu? Zawsze na zdjęciach ma być tylko radocha przedstawiona?
    to jest taki 'bol sedesowy' jak dla mnie...
    nie podoba mi sie ta mina i juz.

  5. #15

    Domyślnie Odp: Kasia

    1 fajne, tylko ta prawa reka wystaje jak jakis kikut, niefortunne zdjecie;] ogólem spoko,
    2 jakos zupełnie do mnie nie przemawia
    3 bez zarzutów, jak najbardziej mi sie podoba
    Put some fun between your legs
    -ride a horse


  6. #16

    Domyślnie Odp: Kasia

    2
    oczy mówią jakby o bólu
    a usta o rozkoszy
    kontrastowe połączenie
    mi osobiscie kojarzace się z rozkoszą bardziej jednak
    i chyba najbardziej przykówa wzrok
    nikon D70s i wielkie techniczne braki

  7. #17

    Domyślnie Odp: Kasia

    dzięki za komenty widzę że każdemu coś innego się podoba i bardzo dobrze, znaczy, że foty różne nie robione na jedno kopyto ....co do dwójki - to można tam zieleń wstawić, gdyż kwadrat robiony z dość dużego kadru, ale chciałem wyeksponować jak najmocniej twarz, do internetu oznacza to mocne cięcie ...na 30x45 mógłbym inaczej sie bawić.
    Pozdrówka Jacek ....

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •