Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Niezapominajka klasycznie

    Edit: moja wina tytul juz poprawiony ;/ sie rozpedzilem

  2. #2

    Domyślnie Odp: Niezapominajka klasycznie

    brakuje mi ostrosci..
    d700

  3. #3

    Domyślnie Odp: Niezapominajka klasycznie

    Gdzie ? Wszedzie ?

  4. #4

    Domyślnie Odp: Niezapominajka klasycznie

    nie, nie wszedzie na blekitnych platkach niezapominajki naturalnie
    d700

  5. #5

    Domyślnie Odp: Stokrotka klasycznie

    ostrość jest tam gdzie ma być , zapewne to nie przypadkowy pstryk
    spoko.

    pozdr. arachiusz
    arachiusz.pl

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •