Edit: moja wina tytul juz poprawiony ;/ sie rozpedzilem
Szukaj
Edit: moja wina tytul juz poprawiony ;/ sie rozpedzilem
brakuje mi ostrosci..
d700
Gdzie ? Wszedzie ?![]()
nie, nie wszedziena blekitnych platkach niezapominajki naturalnie
![]()
d700
ostrość jest tam gdzie ma być , zapewne to nie przypadkowy pstryk
spoko.
Skontaktuj się z nami