dobry statyw to taki do ktorego mozesz przyczepic dodatkowe obciazenie (patrz kolumna) takie jak plecach lub torba ze sprzetem...sam statyw nie wiele Ci pomoze jesli nie dokupisz do tego odpowiedniej glowicy. to glowica trzyma caly ciezar i od nie zalezy czy bedzie aparat stabilny! wiekszosc glowic Manfrotto oferuje obciazenie max do 5kg, wiec spokojnie mozesz inwestowac w glowice. tylko pamietaj, ze glowice jak i statyw kupuje sie na dlugie lata! lapiej wydac raz, a dobrze niz co jakis czas dokupowac...
moj aparat z podpietym gripem i tele wazy ok 2.7kg , glowice mam do 2.5kg i dziala bez najmniejszego problemu! chociaz bardzo zadko podpinam tele do statywu![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami