Witam!
Dotychczas uzywalem hybotliwej Hamy (z Dynaxem 5 + kit) - wystarczalo. Teraz mam inny problem. Kupilem jakies 2 miesiace temu Nikona D80 i za ok miesiac moj zasob obiektywow powiekszy sie o MTO-11CA 1000 mm (lustrzany). Wiem ze polaczenie tych dwoch sprzetow nie bedzie latwe, ale kiedy za smieszne grosze mozna nabyc taka lunete to czlowiek sie nie zastanawia. PROBLEM - JAKI DO TEGO DOBRAC STATYW? Sam obiektyw wazy +/- 2,5 kg do tego Nikon D80 +/- 0,5 kg.
Czy jest szansa kupic cos w granicach 500 PLN (mysle o kupnie manfrotto 055 b lub manfrotto 190), czy raczej mam zaczac wmurowywac prety w chodnik?
Dzieki
Adam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami