Mam pytanie odnośnie wyzwalania lampy zewnętrznej za pomocą blysku lampy wbudowanej. Kupilem wyzwalacz do Soligora MZ 340 AF i jedyna możliwość wyzwolenia lampy zewnętrznej istnieje w chwili ustawienia lampy wbudowanej w tryb manualny i pełną siłę błysku. W przypadku innego ustawienia lampy wbudowanej zewnętrzna lampa blyska zbyt wcześnie. Czy jest jakaś inna opcja wyzwolenia ale taka by aparat zarejestrował blysk lampy zewnętrznej ?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami