Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28
  1. #1

    Domyślnie nikon d80 czy d90 ?

    Lepiej kupic d80 z obiektywem 18-135 czy lepiej poczekac na nikona d90 ktory podobno ma wyjsc nie dlugo i dokladnie kiedy ?

  2. #2

    Domyślnie Odp: nikon d80 czy d90 ?

    Jak chcesz robić zdjęcia w tym roku to kupuj D80 jak nie koniecznie w tym to poczekaj aż będzie wiadomo co to takiego D90 i wtedy wybierzesz.
    D200 | FM3a | C645

  3. #3

    Domyślnie Odp: nikon d80 czy d90 ?

    słyszalem ze d80 nie ma funkcji czyszczenia matrycy to prawda ?

  4. #4

    Domyślnie Odp: nikon d80 czy d90 ?

    prawda. W imieniu moim i moich szanownych kolegów z forum przed zadaniem kolejnego pytanie z serii "słyszałem, mówili mi" użyj opcji szukaj!!! Ponadto poczytaj w dziale w którym napisałeś ten wątek bo o d80 jest bardzo dużo.
    2xD700, 2xSB910, Z 16 2.8, S20 1.8, T28-75 2.8,N 35 1.8, N50 1.4, 85 1.8, S 150 2.8
    NAKMUAY BLOG

  5. #5

    Domyślnie Odp: nikon d80 czy d90 ?

    Cytat Zamieszczone przez GRZECH_22 Zobacz posta
    słyszalem ze d80 nie ma funkcji czyszczenia matrycy to prawda ?
    Tak to prawda, nie posiada również stabilizacji obrazu, tak samo jak D3, proponuje najpierw co nieco przeczytać, utalić
    co naprawdę jest Ci potrzebne, może jednak nie Lustrzanka a bardziej zawansowany kompakt, a potem zdecydować się na aparat
    Nikon D80+MB-D80, N50f1.8 N18-70 N70-300VR SB-900

  6. #6

    Domyślnie Odp: nikon d80 czy d90 ?

    Mialem juz sony H5 przerzuciłem sie na d40 ale teraz myslalem o d80 ale nie wiem czy warto czy lepiej poczekac na d90 ?

  7. #7

    Domyślnie Odp: nikon d80 czy d90 ?

    Cytat Zamieszczone przez GRZECH_22 Zobacz posta
    Mialem juz sony H5 przerzuciłem sie na d40 ale teraz myslalem o d80 ale nie wiem czy warto czy lepiej poczekac na d90 ?
    Zostań z D40 kup SB-800 lepszą optyke, puszka to najmniejszy problem jak już jedną masz.
    D200 | FM3a | C645

  8. #8

    Domyślnie Odp: nikon d80 czy d90 ?

    dzieki z podpowiedz ale mam pyt skoro twierdzisz zeby zostac przy d40 a nie lepiej kupic d80 i do tego dokupic jakis kozacki obiektyw czy to juz stare lustro wedlug ciebie i nie warto kupywac d80-tki ?

  9. #9

    Domyślnie Odp: nikon d80 czy d90 ?

    Zadawaj konkretne pytania. Na pytanie "nie wiem czy nie kupić D80 zamiast D40" można odpowiedzieć "ja też nie wiem".Nikt nie pomoże Ci jeżeli nie opiszesz konkretnie swoich oczekiwań i ew. problemów.

  10. #10

    Domyślnie Odp: nikon d80 czy d90 ?

    Cytat Zamieszczone przez GRZECH_22 Zobacz posta
    dzieki z podpowiedz ale mam pyt skoro twierdzisz zeby zostac przy d40 a nie lepiej kupic d80 i do tego dokupic jakis kozacki obiektyw czy to juz stare lustro wedlug ciebie i nie warto kupywac d80-tki ?
    Warto kupić ale możesz uzyskać lepszą jakość inwestując w obiektywy i lampe.
    Kupując D80 sporo zyskasz (głównie na funkcjonalności) ale sprzedając D40 sporo kasy stracisz.
    Zyskasz "śrubokręt", wyższą rozdziałke (nie ma szału) i jeszcze pare drobiazgów które nie mają znaczenia dla jakości zdjęć ale wpływają na wygode użytkowania.

    Domyślam się że jedyny obiektyw jaki posiadasz to 18-55 (nic na ten temat nie pisałeś)
    Zamiast tracić pieniądze zainwestuj przynajmniej w sb-600 twoje zdjęcia dużo zyskają nawet z ciemnym kitem.

    Nie wspominałeś również czemu wogle chcesz zmienić aparat, znów zgaduje że niezadowalają cie: ostrość, kontrast itp. puszka tu nie pomoże, te parametry można polepszyć wymieniając optyke.

    Obiektyw o który pytałeś w innym wątku 18-135 to żadna rewelacja.
    D200 | FM3a | C645

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •