Przeczytałem wątek o problemie AF z ,,kundlami'' w D300! tzn że jak bede chciał kupić kiedyś S100-300 to bedzie kicha z tego...?
Szukaj
Przeczytałem wątek o problemie AF z ,,kundlami'' w D300! tzn że jak bede chciał kupić kiedyś S100-300 to bedzie kicha z tego...?
Skontaktuj się z nami