jaki polecilibyście model torby typu toploader do następującego zestawu:
d80 z gripem (BYC MOZE kiedys d300 z gripem) + AFs 17-55 albo AFs18-70 z przypieta oslona (no ok, w przypadku 17-55 niekoniecznie, moze byc zalozona odwrotnie)? Ewentualnie wcisne tam jeszcze AF85 1.8D? Sabina zostaje w domu. Chodzi o to, zeby to bylo jak najmniejsze, do "ciezszego" chodzenia mam slingshota 200.
pozdrawiam
Piotr
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami