No ciekawie tyle ze zepsute zdjecie bez tych oczu na drugi raz musze zwracac wieksza uwage na to :/
Szukaj
No ciekawie tyle ze zepsute zdjecie bez tych oczu na drugi raz musze zwracac wieksza uwage na to :/
N D80 | N 18-70 f3.5-4.5 | S 70-300 f4-5.6 Macro| N 50 f1.8 | Samyang 8mm | N SB-600 |
Galeria Zapraszam do ogladania i komentowania
Byle były konstruktywne
Pamiętam jeden wątek, w którym parę osób usilnie próbowało znaleźć dziurę w całym nie podając ani jednego konkretnego argumentu. Bodajże Kaleid był jedyną osobą, która wspomniała, że mógłbym poprawić kadry.
Reszta tylko jak mantrę powtarzała "więcej samokrytyki, do dupy, idź sobie".
Skutecznie mnie to zniechęciło do umieszczania czegokolwiek tutaj, chyba, że rzeczy naprawdę udanych.
I przyznam, że odrobinę mi wtedy puściły nerwy, niestety.
No nic, było, minęło, będzie lepiej![]()
Marek Piotr Praski a.k.a. PaRaGaS
D80+T17-50/2.8+S30/1.4+N50/1.8+N80-200/2.8+Tair135/2.8+SB-800+Tenba Messenger
Last.fm | www.marekpraski.pl
Skontaktuj się z nami