Mam jakiś problem z obiektywem (18-55 - KIT) Ostatnio przy ustawianiu ostrości coś mi w nim zgrzyta, jakby zębatki przeskakiwały czy coś w tym stylu. Co mogło się stać? Zaznaczam, że dbam o sprzęt i nie uderzyłem nim nigdzie. Czy to prawda, ze w przypadku reklamacji czeka się ponad 3 tygodnie?
Z góry dzięki za odp.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami