Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: D40 Problem

  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2008
    Miasto
    Polska Południowa...
    Posty
    12

    Domyślnie D40 Problem

    Mam jakiś problem z obiektywem (18-55 - KIT) Ostatnio przy ustawianiu ostrości coś mi w nim zgrzyta, jakby zębatki przeskakiwały czy coś w tym stylu. Co mogło się stać? Zaznaczam, że dbam o sprzęt i nie uderzyłem nim nigdzie. Czy to prawda, ze w przypadku reklamacji czeka się ponad 3 tygodnie?

    Z góry dzięki za odp.

  2. #2

    Domyślnie Odp: D40 Problem

    Cytat Zamieszczone przez gruby Zobacz posta
    Co mogło się stać?
    Na to niech lepiej odpowie serwis

    Cytat Zamieszczone przez gruby Zobacz posta
    Czy to prawda, ze w przypadku reklamacji czeka się ponad 3 tygodnie?
    Wszystko zależy. Ale około tygodnia trzymają do wyceny i stwierdzenia uszkodzeń (90 zł płatne).
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2008
    Miasto
    Polska Południowa...
    Posty
    12

    Domyślnie Odp: D40 Problem

    Cytat Zamieszczone przez mpwt Zobacz posta
    Wszystko zależy. Ale około tygodnia trzymają do wyceny i stwierdzenia uszkodzeń (90 zł płatne).
    Czyli niezależnie od gwarancji jestem 90zł w plecy?

  4. #4

    Domyślnie Odp: D40 Problem

    Cytat Zamieszczone przez gruby Zobacz posta
    Czyli niezależnie od gwarancji jestem 90zł w plecy?
    Jeśli jest na gwarancji to nie płacisz 90 zł.
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  5. #5

    Domyślnie Odp: D40 Problem

    Cytat Zamieszczone przez mpwt Zobacz posta
    Jeśli jest na gwarancji to nie płacisz 90 zł.
    ale jesli cos chroboli to raczej pod gwarancje nie podlega...

    sam sprobuj naprawic - jesli nie masz dwu lewych rak !!

  6. #6

    Domyślnie Odp: D40 Problem

    Cytat Zamieszczone przez wrudz Zobacz posta
    ale jesli cos chroboli to raczej pod gwarancje nie podlega...
    A niby czemu. Jak najbardziej gwarancja jest od tego! I lepiej sam nie tykaj.
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  7. #7
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2008
    Miasto
    Polska Południowa...
    Posty
    12

    Domyślnie Odp: D40 Problem

    Właśnie nie chcę się za to brać, bo aparat mam 1,5 miesiąca. Może jakaś ukryta wada, przecież nie rzucałem nim O sprzęt dbam, bo to moje oczko w głowie!
    Pozdrawiam!

  8. #8

    Domyślnie Odp: D40 Problem

    e tam, serwisy nie lubia chroblolenia ;P

    Odkrecasz srubeczke kolo przelacznika A/M i wyjmujsz przelacznik, potem wysuwasz oko jak slimak i ogladasz czy kola zebate maja zeby

  9. #9

    Domyślnie Odp: D40 Problem

    Cytat Zamieszczone przez wrudz Zobacz posta
    e tam, serwisy nie lubia chroblolenia ;P

    Odkrecasz srubeczke kolo przelacznika A/M i wyjmujsz przelacznik, potem wysuwasz oko jak slimak i ogladasz czy kola zebate maja zeby
    i w tym momencie tracisz gwarancje na amen
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

  10. #10

    Domyślnie Odp: D40 Problem

    A mój 18-55 piszczał podczas ustawiania ostrości w ujemnych temperaturach Co do grzebania w obiektywie w czasie gwarancji to ODRADZAM!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •